Novinky

Prodej oblečení Neywer v termínu 17.11.-24.11. 2023. 

Speciální nabídka EMS + VacuTherm! 4 lekce EMS+4 lekce VacuTherm pouze za 2500,-Kč. 

Nově máme v nabídce individuální tréninky pomocí revolučního EMS systému. EMS (elektro-myo-stimulace) aktivuje celé tělo pomocí slabých elektrických impulsů. Cvičení pomocí EMS velmi intenzivně zapojuje svaly, odstraňuje svalové nerovnováhy a účinně pomáhá hubnout. Na cvičení, při kterém jste pouze Vy a trenér, se k nám můžete přihlásit každý týden ve dnech:

středa večer, čtvrtek, pátek, sobota dopoledne.

Úvodní lekce je seznamovací, trvá 12 minut. Každá další tréninková lekce je dvacetiminutová, ideálně s týdenní frekvencí. I přesto, že je trénink velmi intenzivní, samotné cvičení zvládne každý bez ohledu na věk nebo momentální kondici. Síla impulsů, čili zátěž, se nastavuje velmi individuálně dle subjektivních možností každého klienta. V případě zdravotních indispozicí jako je bolest zad nebo únava je možné se objednat i na regenerační lekci. Při této lekci se leží na zádech a využívá se slabá frekvence impulsů uvolňující svalové spasmy. 

Tréninkové lekce je možné objednat minimálně od čtyř a regenerační lekci je možné platit jednotlivě. Cena jedné lekce je 500,- Kč. Objednat se můžete na telefonu u Alexandry nebo Xénie (viz kontakty). Cvičení není vhodné pro těhotné ženy a pacienty s kardiostimulátorem.