Novinky

Tak jak všichni víte, dle nového nařízení vlády, jsme nuceni opět až do odvolání uzavřít provozovnu. Cvičení nadále probíhá online. Více informací u Martiny na tel. 602 200 693. 

Speciální nabídka EMS + VacuTherm! 4 lekce EMS+4 lekce VacuTherm pouze za 2500,-Kč. 

Nově máme v nabídce individuální tréninky pomocí revolučního EMS systému. EMS (elektro-myo-stimulace) aktivuje celé tělo pomocí slabých elektrických impulsů. Cvičení pomocí EMS velmi intenzivně zapojuje svaly, odstraňuje svalové nerovnováhy a účinně pomáhá hubnout. Na cvičení, při kterém jste pouze Vy a trenér, se k nám můžete přihlásit každý týden ve dnech:

středa večer a čtvrtek, pátek, sobota dopoledne.

Úvodní lekce je seznamovací, trvá 12 minut. Každá další tréninková lekce je dvacetiminutová, ideálně s týdenní frekvencí. I přesto, že je trénink velmi intenzivní, samotné cvičení zvládne každý bez ohledu na věk nebo momentální kondici. Síla impulsů, čili zátěž, se nastavuje velmi individuálně dle subjektivních možností každého klienta. V případě zdravotních indispozicí jako je bolest zad nebo únava je možné se objednat i na regenerační lekci. Při této lekci se leží na zádech a využívá se slabá frekvence impulsů uvolňující svalové spasmy. 

Tréninkové lekce je možné objednat minimálně od čtyř a regenerační lekci je možné platit jednotlivě. Cena jedné lekce je 500,- Kč. Objednat se můžete na telefonu u Alexandry nebo Xénie (viz kontakty). Cvičení není vhodné pro těhotné ženy a pacienty s kardiostimulátorem.

           

Nová lekce s Míšou:
Fitness flow kardio je lekce, kde se kombinuje silové cvičení s kardiem. Najdete tam prvky tabaty a crossfitu se zařazením funkčního tréninku. Využijete přirozeného pohybu jako je běh, kolo nebo prvky z gymnastiky. Tato lekce je vytvořená tak, abyste si zlepšili zdraví, mobilitu, flexibilitu, vytrvalostní sílu, maximální i výbušnou sílu. Každý si přijde na své: začátečníci dostanou jednodušší variantu, pokročilejší dostanou naloženo o něco víc.

Veškeré lekce s Martinou (kromě Yogy) budou fungovat i online. Pokud máte zájem kontaktujte ji na telefonu (viz kontakty).